Modele stl do druku

Modèle drukuje się OK. 3 godzin z wysokością warstwy 200 μm, przy użyciu 2 materiałów. (Poste 1 – złoto, poste 2 – srebro) Autor: Виктор _ Бабаев (modèle na Pinshape) pełen detali modèle zamku. Lubimy używać aller jako modelu pokazowego, Żeby zademonstrować, Jak skomplikowane rzeczy Możesz drukować 🙂 modèle drukuje się OK. 4 godzin z wysokością warstwy 150 μm, przy użyciu Somplify3D dla lepszego podparcia. Autor: Scannez le monde (Model na myminifactory) ze swoimi 3 rogami, dziobem Jak u perroquets i Projest kołnierzem, qui Osiąga Internet Szerokość 1 Metra, Czaszka triceratopsa jest jedną z największych je najbardziej imponujących Wśród zwierząt Lądowych. Rogi mogą zostać użyte w celach obronnych Przed atakiem Tyranozaura. Yobi3D jest 3D modèle silnika wyszukiwania. Można wyszukiwać za POMOCA prostych Fabryka kluczowych je zobacz Wyniki w 3D. Modèle drukuje się OK.

6 godzin z wysokością warstwy 200 μm. Autor: Morena Protti (modèle na Thingiverse) piękny pokazowy przedmiot lub prezent dla waszych przyjaciół. Często Używa się Go, par porównać qualité druku. Przygotowaliśmy plik na wysokość warstwy 50 μM, Żeby pokazać, ne czego zdolna jest Twoja drukarka 🙂 Autor: Louise Driggers aka. Loubie (modèle na Thingiverse) modèle Whispanały Smoka, którego Używamy także na zdjęciach reklamowych nasjay drukarki 🙂 zazwyczaj w programach CAD jest Możliwość zapisania pliku STL w formacie binarnym lub ASCII. Pliki binarne są mniejsze (nawet 6 razy), Dzięki czemu zwykle Zapisuje się do Tego formatu. Jeśli Niemieckie Jakieś inne, Ciekawe serwisy o podobnej tematyce, à Zachęcam do dzielenia się informacjami o nich w komentarzach. Jeden z największych, un z pewnością najbardziej popularnych w Polsce, serwisów z darmowymi modelami STL, qui Zawiera niezliczone ilości gotowych do druku modeli.

Niestety ich poziom nieco, podupadł ostatnimi czasy. Można tu znaleźć całą masę plików bezużytecznych i niedrukowalnych, ALE też Nadal Jednak, w tej całej Masie, trafiają się prawdziwe perełki.